Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kır Düğün Salonuyla Geyve’de Bir İlk..

Yenilenen Görünümüyle Büyülüyor

Geyve’de bir ilk olarak açıldığı günden beri sosyal faaliyetlere imza atan, Saygın Tesisleri kendi bünyesinde oluşturduğu Kır Düğün salonu ile yine bir ilke imza attı.Tesis, Yeni oluşturulan salon ile Geyve’nin sosyal hayatına renk katmaya devam ediyor.

Saygın Düğün salonu yeni sezon öncesi yenilenen yüzüyle büyülüyor. Yeni açılan Kır düğün salonunda ise konukların konfor ve eğlencesi için her şey düşünülmüş.Saygın Tesisleri, bünyesindeki düğün salonu, toplantı salonu, halı sahası, kır düğün salonu ile sosyal hayata katkıda bulunacak her türlü aktiviteye imkan veriyor. 

Geyve’de bir İlk

Oldukça heyecanlı ve eğlenceli geçen salon futbol turnuvalarının yapıldığı, düğün ve eğlencelerin düzenlendiği, okul etkinlikleri ve çok katılımlı gurupları ağırlayabilen göz dolduran tesisler, yeni yapılan Kır Düğün salonu ile de ilçede ihtiyacı hissedilen büyük bir boşluğu doldurarak, Geyveliler’in vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor.

1000 kişiye aynı anda servis

İşletme sahibi Ömer Ünal ” Düğün Salonumuzu müşterilerimiz için yeniden dizayn ettik.2500 m2 lik alanda yeni Geyve’de bir ilk olan Kır Düğün Salonumuzu dizayn ederek  konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz tek adres haline getirdik. Salonumuzda erken rezervasyonlarda kampanya başlattık. Her türlü cemiyet organizayonu pasta kurabiyeli ve yemek organizasyonlarında kaliteyi artırdık. Tesisimizde kapalı alan 700 m2 , Kır düğün salonu 2500 m2 olup, toplamda tesiste 1000-1200 konuk aynı anda oturup yemek yiyebilir.

Hizmetlerinde her zaman kalite anlayışı hakim olduğunu söyleyen Ömer Ünal, ”Bu yıl yaptığımız atılımla, geniş kapasiteli düğün salonumuz, kır düğün salonumuz, modern halı sahamız da halkımızı ağırlamaktan büyük kıvanç duyuyoruz. Konusunda deneyimli ve güleryüzlü personelimizle, Geyve ve bölgemiz halkını tesislerimizde konuk etmekten büyük mutluluk duyarız” dedi.

İrtibat:

GSP Mah. Kepekli Sk.

Rezervasyon: 0 538 899 02 16

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

7799 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle