Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Kasım 2013 | Gündem

VAHŞETİN BU KADRINA DA PES..

yurtta_kalan_ogrenci_bebeginin_basini_kesti_h25122Kestiği bebeğinin fotoğrafını Sakarya’da askerlik yapan erkek arkadaşına göndermiş…

Denizli’de kredi yurtlar kurumu tuvaletinde doğurduğu bebeğinin başını kopartan kız öğrenci, bebeğin fotoğrafını ilimizde askerlik yapan bebeğin babası olduğu iddia edilen erkek arkadaşına gönderdiğini anlattığı öğrenildi.

SORGUDA ANLATTI

Önceki gün polis tarafından gözaltına alınan bebeğin annesi olduğu ileri sürülen Ü.T. ile bebeğin babası olduğu iddia edilen F.C’nin Denizli Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’nde sorgusu sürüyor. Suçunu itiraf eden Ü.T’nin, emniyetteki ifadesinde, yurt tuvaletinde doğurduğu kız bebeği bıçakladığını, daha sonra kesici aletle başını gövdesinden ayırdığını, bu haldeyken cep telefonuyla çektiği fotoğrafı da Sakarya’da asker olan erkek arkadaşı F.C’ye göndererek “işte bu senin çocuğun” yazdığını anlattığı öğrenildi. Bu arada, bebekten alınan parçaların otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildiği belirtildi.

2417 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle