Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Aralık 2018 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Siyaset

Kenan Sofuoğlu’ndan Skandal Paylaşım ve Sonrasında Açıklama

Büyük tepki topladı

Ak Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, TBMM’deki odasında makam masasına ayağını uzatıp, danışmanlarının esas duruşta beklerken fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaştı.

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, TBMM’deki odasında çektiği bir fotografı instagramda paylaştı. Danışmanları teyzesinin oğlu Semih Bostanoğlu ve asıl mesleği çiçekçi Levent Yaman olan çocukluk arkadaşı ayakta hazırolda beklerken kendisi makam masasının üstüne ayaklarını uzatıp fotoğraf çekti. Bu fotoğrafın üzerine ‘EMİRERLERİM’ yazarak instagram hesabında paylaştı.

İşte o skandal paylaşım;

PAYLAŞIM SONRASI AÇIKLAMA

Çok üzgünüm’

Kenan Sofuoğlu sosyal medyadan ‘Emirerlerim’ paylaşımı ile ilgili açıklama yaptı

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu dün gece instagram hesabından yaptığı paylaşım ile eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Sofuoğlu’na danışmanları vasıtası ile ulaştı ve paylaşımı sordu.

Sofuoğlu paylaşım ile ilgili, “Arkadaş arasında bir muhabbetin parçası idi. Arkadaşım ile özel paylaşacak iken yanlışlıkla genel olarak paylaşmışım. Fark edince hemen kaldırıldı fakat 8 dakika içerisinde fotoğraf sosyal medyada değişik hesaplarda paylaşılıp farklı yönlere çekildi. Bu konuda çok üzgünüm” ifadelerine yer verdi.(haberlisin.com)

1642 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle