Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Nisan 2012 | Eğitim, Manşet

Kazımpaşa İlköğretim Okulu ‘Güvenlik Kamera Sistemi’ne Kavuştu…

Geyve İlçesi Kazımpaşa İlköğretim Okuluna, Güvenlik Kamera Sistemi takılarak güvenliği arttırıldı.

Kazımpaşa İÖO Müdürü Remzi Şengül bu konuda şu bilgileri verdi: ‘Kazımpaşa Okul Aile Birliğinin desteği ve değerli velilerimizin katkıları ile sağlanan 8 güvenlik kamerası, okul bahçesine ve koridorlara takıldı. Eksik olan 6 kameranın da bir an önce takılması için destek arıyoruz. Bu uygulama, okulumuzun güvenliği için çok gerekli idi ve kavuştuk. Bizlere güvenerek destek olan velilerimize ve Okul Aile Birliği üyelerimize çok teşekkür ederim.’

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3123 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kazımpaşa İÖO’nda Kameralı Güvenlik için 4 Yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Kazımpaşa İlköğretim okulu sınavlarda başarısını katlayarak artırmaya devam ediyor.Okulistik 6.sınavda 5.B SINIFI ÖĞRENCİLERİ TÜRKÇEDEN Muhammet Ufuk KARAKAYA,Gizem Nur YETİŞ,Hilal DOĞAN,Davut Recep BÖLÜK TÜRKİYE BİRİNCİSİ,Matematikten Ömer HOROZ,Emir Seyfullah TEPE TÜRKİYE BİRİNCİSİ,Sosyal bilgilerden Muhammet Ufuk KARAKAYA,Emir Seyfullah TEPE,Hilal DOĞAN,Ayşe ELİF AYDIN,ZEYNEP TUFAN,Emre UYSAL Türkiye birincisi olmuşlardır.İngilizceden Muhammet Ufuk KARAKAYA,Zeynep DÖNMEZ,Ayşe elif AYDIN Türkiye birincisi olmuşlardır.Bu derslerden fuul yapmışlardır.Başarılarından dolayı kendilerini kutluyorum.Bu başarı tüm okul öğretmenlerine aittir.İDARENİN KATKILARINDAN DOLAYIDA bu başarı yakalanmıştır.Bu başarıları yeterli bulmuyoruz.Bir iki yanlışları da yapmayarak tüm derslerden fuul yapmak için tüm çalışmalarda planlı bir çalışma ile mükemmeli yakalayacağız.Velilerin ilginden ve özverili katkıları da etkili olmuştur. Sınıfımız ilçede 3. olmuştur.İlde 13. bölgede 109,TÜRKİYEDE 205.olmuştur.En derin saygılarımla.

  2. elisa dedi ki:

    okulistik deneme sınavında sevde bozdağ birinci olmuştur.bir de beyza karacan başarısı yükselmiştir.ayşe uysala teşekkür ederim böyle öğretmen olduğu için canım öğretmenim.

  3. elisa dedi ki:

    deneme sınavında sevde bozdağ birinci olmuştur başarılırın devamını dilerim

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle