Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Aralık 2011 | Manşet, Sakarya, Yaşam

Sakarya’da Yaşayan Kayserililer Pazar Kahvaltısında Buluştu.‏
İLçemizde görev yapan  Kayserilerden Cumhuriyet savcısı Recep Ardahan ile  Geyve Vergi Dairesi Müdürü Ali Kalkan’ında katıldığı kahvaltıda yeni tanışmalar eşliğinde hoş sohbetlerde bulunuldu.

Sakarya’da yaşayan Kayserililer, dernek kurma çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken, sık sık bir araya geliyorlar.Geçtiğimiz Pazar günü aileleriyle birlikte kalabalık bir grupla kahvaltıda buluşan Kayserililer güzel bir haftasonu geçirdiler.

Geyve İlçesi Karaçam Köyü’ndeki Boludağı İsmail’in Yeri Tesisleri’nde düzenlenen pazar kahvaltısına; Sakarya’da görev yapan Kayserililerden, Geyve Cumhuriyet Savcısı Recep Ardahan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Osman Tezcan, İl Milli Eğitim Proje Birimi Sorumlusu Ziya Özbek, MHP İl Başkanı Orhan Ünver, Özel Erenler Güneş İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Turhan Durak, Geyve Vergi Dairesi Müdürü Ali Kalkan, tanınmış eğitimcilerden Mustafa Vurdum ve Yusuf Vurdum, SEDAŞ teknisyenlerinden İsmet Patat, SAÜ Beden Eğitimi Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Yrd.Doç. Dr. Gülten Hepgüler ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kayserililer, önümüzdeki şubat ayının son haftasında yemek, mayıs ayının son haftasında ise piknik düzenlemeye karar verdiler.

KAYNAK:canses.net

1713 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle