Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Kaynarca’da Korkunç Cinayet

Kaynarca’da korkunç cinayet 3 ölü

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Emani Arrahman adlı Suriyeli kadın tecavüz edilip öldürüldü. Karnındaki bebek ve 10 aylık çocuğu da öldürüldü.

Kaynarca Birlik köyü Dağyeniköy sapağına 100 metre uzaklıktaki ormanlık alanında bir Suriye uyruklu Emani Arrahman adlı kadının öldürüldüğü öğrenildi. İlk belirlemelere göre 9 aylık hamile kadını iki kişi tecavüz ederek öldürdü.

Edinilen bilgiye göre kocası tavuk fabrikasında çalışan kadının Kaynarca Hatipler Mahallesi’nde evine giren iki kişinin kadını ve 10 aylık çocuğunu kaçırıp ormanlık alana götürdüğü tecavüz ettikten sonra kadını taşla kafasına vurarak ve 10 aylık çocuğunu boğarak öldürdüğü belirtildi.

Öldüren kişilerden birinin Karaçalı Köyü’nden diğerinin ise Kandıra Karaağaç Köyü’nden olduğu belirtildi. 

KAPISI LEVYEYLE KIRILIP KAÇIRILDI

Kaynarca’da Hatipler Mahallesi’nde oturan 9 aylık hamile olan 20 yaşındaki Emani Arrahman adlı Suriyeli kadın ve 10 aylık çocuğu sabaha karşı saat 3.00’da komşusu olan Birol K. (24) ve Cemal B… tarafından kapısı levyeyle kırıldıktan sonra kaçırıldı.

10 AYLIK ÇOCUĞA DA KIYDILAR

Suriyeli Mefta E.A adlı kadın Kaynarca Topçu Köyü Dağyeniköy mahallesi sapağına ormanlık alanın 100 metre içerisinde tecavüz edilip başına taşla vurularak öldürüldü. Katiller 10 Aylık çocuğu da boğarak öldürdü.

ZANLILAR YAKALANDI

Edinilen bilgiye göre olay İlçede bir tavuk fabrikasında çalışan Emani Arrahman isimli Suriyeli kadının eşinin sabah eve dönüşüyle ortaya çıktı. Evinin kapısının kırılmış halde bulan eş polise haber verdi. Olayın şüphelileri ile bir gün önce kavga ettiği için isimlerini veren kocanın ifadesi ile harekete geçen polis ve jandarma ekipleri Birol K. ve Cemal B’yi gözaltına aldı. Sorgulanan şüphelilerin suçlarını itiraf ettikleri iddia edildi.

Tecavüz ve cinayet şüphelilerinin öldürelen kadının eşi ile aynı fabrikada çalıştığı kaydedildi.

Tecavüz edilip öldürülen Suriyeli kadının bugün doğuma gideceği belirtildi. Birol Karaçal’ın daha önce başka bir kadına sarkıntılıktan yargılandığı ve hapishanede yattığı öğrenildi.

Yetkili makamlar olayı doğruladı, ancak tecavüz olup olmadığının ise otopsiden sonra kesinleşeceği bildirildi.

Zanlılar Kaynarca Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi.

KAYNAK: Sedat BALTA:Kaynarcahaber.com

7581 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle