Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kaymakam Memiş’in Bayram Mesajı

Kaymakam Memiş’in Bayram Mesajı

Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar; eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Bayramın bu güzel atmosferini yaşadığımız bu günlerde maalesef bir çok ülkede iç karışıklıklar, baskı, şiddet ve terör olayları sebebiyle müslüman kardeşlerimiz bir takım sıkıntılar yaşamakta. Temennimiz bayramın bu rahmet ikliminde bu sorunların bir an önce son bulmasıdır.

Ülkemizde son dönemde devletimizin gelişmesini, büyümesini, bölgesinde ve dünya siyasetinde tekrar güçlü hale gelmesini istemeyen küresel, sömürgeci şer güçler ve çeşitli dış mihraklar tarafından, döviz üzerinden sun’i ekonomik krizler yaşatılmak istenmektedir. Devletimiz ve halkımızın dirayetli duruşu ve kararlılığıyla inşaallah bunlar kısa sürede aşılacak, ülkemiz emin adımlarla çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir.

Bu duygularla, başta Geyveli hemşerilerimiz olmak üzere tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.

726 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle