Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Kaymakam Memiş Öğrencilerle Söyleşide Buluştu

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş Öğrencilerle Sohbet Programında Biraraya Geldi.

Geyve Kaymakamlığı tarafından İlçedeki okullarda milli, manevi ve ahlaki değerlerimizi öğrencilerimize daha iyi kazandırmak amacıyla başlatılan “Geyve’de Değerler Eğitimi Projesi” (GEDEP) ve kariyer günleri kapsamında İlçe Kaymakam İlyas Memiş Geyve İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle sohbet programında bir araya geldi.

Kaymakam İlyas Memiş yaptığı konuşmasında; öğrencilerimize kaymakamlık mesleği ile ilçe idaresi hakkında bilgi vererek kariyer planlaması yaparken tercih edilebilecek bir meslek olduğu tavsiyesinde bulundu.

Programda sohbetin değerler eğitimi ile ilgili bölümünde; İnsanın kim olduğu, kainat üzerindeki değeri, diğer varlıklardan farkı, üstün tarafları, dünyaya geliş amacı ile insanı insan yapan özellikler ve değerler hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Program sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Kaymakam Memiş’e değerli paylaşımları için teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1331 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle