Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık

Kaymakam’dan Yaralı Öğrencilere Ziyaret

geyve-kaymakami-idris akbiyik-asansör-kazasi-yaralanan-ogrencilere-ziyaret- (2)Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık Geyve Anadolu İmam hatip Lisesinde meydana gelen asansör kazasında yaralanan öğrencileri ziyaret etti.

Hastane’de Ziyaret

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavileri süren yaralı öğrenciler Miraç Demir ve Yavuz Eken’i İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal ile birlikte ziyaret eden Kaymakam İdris Akbıyık Öğrenciler ile ailelerine  geçmiş olsun dileklerini sundu.

Geçmiş Olsun

Yaralı öğrencilerin durumları hakkında doktorlardan bilgi alan Kaymakam Akbıyık; “Yaşanan elim kazanın başından beri takipçisi olduklarını, olayın adli ve idari yönden soruşturmalarının devam ettiği süreçte, asansör kazasında yaralanan öğrencilerimiz Miraç Demir ve Yavuz Eken’i Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettik. Her iki Öğrencimizin de geçirdikleri operasyon sonucu çok şükür durumlarının sevindirici olduğunu,  en kısa sürede iyileşmesini ve yeniden okullarına dönmesi arzusunda olduklarını belirten Kaymakam Akbıyık, Öğrencilerimiz ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diliyoruz”.  Dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2883 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle