Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Kaya’dan İlk Açıklama

KAYADAN İLK AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı 3. Dönem belediye başkan adayı olarak açıkladı.

Başkan Kaya; ” Cumhurbaşkanımızla, Akparti il ve ilçe teşkilatımızla bu yolu yürümek benim için büyük bir şereftir.Tevazu, samimiyet ve gayretimizle gönüllere gireceğiz. Geyveli hemşehrilerimle hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz, dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Serdivan spor salonunda düzenlenen program ile Sakarya ilçe belediye başkanlarını açıkladı.Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın 3. Dönem belediye başkan adayı açıklandığı toplantıda, Kaya’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile uzun uzun konuşması gözlerden kaçmadı.

2019 yerel seçimlerinde Geyve belediye Başkan adayı olarak açıklanan Murat kaya sosyal medyadan mutluluğunu ve heyecanını Geyveli hemşerileriyle paylaştı.

Başkan Kaya mesajında;”Cumhurbaşkanımızla, Akparti il ve ilçe teşkilatımızla bu yolu yürümek benim için büyük bir şereftir. 10 yıldır devam ettirdiğim göreve yeniden aday gösterilmek büyük bir onur oldu. Bunun büyük bir sorumluluk olduğunu biliyorum. Geyve’mizi, ülkemizi daha iyi yerlere getirmek için canla başla Akparti Geyve ilçe teşkilatımız, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle başkanlarımız ve siz değerli Geyveli hemşehrilerimle hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Durmak Yok, Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam, ifadelerini paylaştı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2583 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kaya’dan İlk Açıklama için 1 yorum

  1. Hayırlı olsun…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle