Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Kasım 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Kaya; Tüm çalışmalar Daha Modern Bir Geyve İçin..

Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün programı dahilinde mahallelerde kilitli parke çalışmaları devam ediyor.

İlçe genelinde, kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdüren Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Murat Kaya’nın talimatlarıyla çalışmalarına hız verdi.

Türkiye’nin bir çok ili doğalgaz ile tanışmaz iken Geyve Eşme Mahallesi doğalgaz keyfi yaşıyor.Mahalleye getirilen doğalgaz sonrası bozulan ana yolların asfaltlama işleminin tamamlanmasının ardından ara sokaklar da kilitli parke ile kaplanıyor.Bir yanda Eşme’de çalışan Geyve Belediyesi ekipleri, diğer yandan Melekşeoruç’tada çalışmalarına devam ediyor.Yaklaşan kış öncesi mahallenin tüm ara sokaklarının kilitli parke ile kaplanacağı öğrenildi.

Konuyla alakalı açıklama yapan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “ İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda ilçemize bağlı mahallerimizin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan kaldırım diğer bir yandan da taş döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Bu çalışmalarımız sırasıyla diğer mahallelerimizde devam edecek.Tüm bu çalışmalar daha modern bir Geyve için” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1369 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle