Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kaya, Bayburt ve Torul’u Gezdi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Bayburt ve Gümüşhane Torul ilçesinde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, beraberinde Belediye Meclis üyesi Nihat Baltaoğlu ve İstanbuldaki Geyveliler Derneği başkanı Bülent Kaya ile Dede Korkut diyarı Bayburt ile cam seyir terasıyla meşhur Gümüşhane Torul ilçesini  ziyaret etti.

Kendisi Bayburtlu olan ve halen Geyve Kaymakamlığını sürdürüp iznini memleketi Bayburt’ta geçiren kaymakam İlyas Memiş’inde katıldığı ziyaretlerde Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ziyaret edilerek  il ile yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Memiş ve Başkan Kaya daha sonra Gümüşhane Torul ilçesine geçerek Belediye Başkanı Nidai Köroğlunu  Torul kalesinde ziyaret ettiler.Burada Torul kalesi ile Cam Teras ziyaret edilerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Bayburt ve Gümüşhane Torul ilçemizi ziyaret ettik. Ziyaretimize izinde bulunan ilçe Kaymakamımız Sayın İlyas Memiş’de bizi yalnız bırakmayarak eşlik etti. Birlikte Bayburt ilimizin tarihi yerlerini gezdik. Bayburt Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan ve  Belediye Başkanımız Sayın Mete Memiş ‘i ziyaret ettik.Sonrasında Gümüşhane Torul ilçesini ziyaret ettik.Belediye Başkanımız Sayı Nida Köroğlu ile Torul Kalesi ve Cam seyir terası ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi sahibi olduk.Kendilerine teşekkür ediyorum, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2674 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle