Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Nisan 2014 | Alt Haberler, Sakarya, Siyaset, Spor

Karatecilerden Karateci başkana tebrik ziyareti

dbad26b6-0a48-4437-bd5d-0e04a97a2124En son yapılan yerel seçimlerde Hasan Akcan Akyazı belediye başkanı olarak seçildi. Akcan Karate branşına siyah kuşak ikinci Dan, ikinci kademe antrenör ve milli hakem olarak yıllarca hizmette bulundu. Akcan 1997 ve 2005 yılları arasında Sakarya karate il hakem kurulu başkanlığı ve il temsilciliği yardımcılığı yaptı. Türkiye şampiyonlarında yıllarca hakem olarak görev aldı. Belediye başkanı olmasından dolayı Sakarya karate antrenör ve hakemleri Hasan hoca tebrik ziyaretine gitti.

   Ziyarette Türkiye karate federasyonu yönetim kurul üyesi Meydan Kobaş, Gençlik hizmetleri ve spor şube müdürü Bülent Kasım, Avrupa dünya hakemi ve antrenör Uğur Kobaş, karate milli takımlar genel menajeri ve antrenör Hikmet Şaha, federasyon il temsilcisi Aykut Duman, İlçe Gençlik hizmetleri ve spor müdürü Metin Yılmaz, il hakem kurulu başkanı Hayrullah Mete, ilimiz antrenörleri Muammer Sağlam, Seçkin Küçükseler, Nurkan Kayacık, Sezai Yolcuoğlu, İsmail Yılgın, Memduh Sakarya, İstanbul ili antrenörü Sakaryalı Davut Sefa katıldılar. Çok samimi bir ortamda geçen ziyarette tüm spor adamları, sporun içinden gelen Hasan hoca ile gurur duyduklarını dile getirerek Hasan hocaya başarı dileklerini ilettiler.  Ayrıca ziyarette yönetim kurul üyesi Meydan Kobaş ve Şube müdürü Bülent Kasım tarafından belediye başkanı Hasan Akcan’a karate spor camiası adına özel kaya şilti verildi.

1521 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle