Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler, Yaşam

Karateciler İftarda Buluştu…

Karateciler İftarda Buluştu…

Geyve İlçesinde 1990 yılından bu yana, Karate Sporunun tanıtılması yayılması için çaba sarf eden ve çalışmalarını ulusal ve uluslararası turnuvalarda ki başarıları ile taçlandıran Uluslararası Karate Hakemi Uğur Kobaş önderliğinde, ailelerin de katkıları ile iftar programı düzenlendi.

İlçe Spor Salonunda düzenlenen iftar programına; İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, sporcuların aileleri, minik sporcular katıldı.

Yemek sonrasında ki konuşmasında Uğur Kobaş şunları söyledi; ” Minik sporcularımız, katıldıkları ulusal ve uluslararası turnuvalarda gösterdikleri başarılar ve aldıkları madalyalar ile bizleri onurlandırdılar. Onlara ve desteklerini esirgemeyen ailelerine teşekkür ederim. Alınan başarılarda verilen desteklerde çok önemlidir. Sporcuları teşvik edecek o destekler olamazsa bizlerin o başarıları sürdürebilmesi çok zor. 1990 yılında bizler bu salonda ve bu tesiste çalışıyorduk. Camları kırık olan bu salonda kışın ayaklarımızda çoraplar ve pisi pisi giyerek çalışıyorduk. O süreçten sonra yandaki tesisimize kavuştuk. Tesisimizin yapımında o zamanki ilçe başkanımız ve şimdiki belediye başkanımız Sayın Murat Kaya çok çaba sarf etti. Başkanımızın da başarıları taçlandırmak için sözü var, Uluslararası maçlarda şampiyon olan sporcuya araba verecek. İftarımıza katılan konuklarımıza çok teşekkür ederim.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1664 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle