Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Karaçam’ın Yeni Muhtar’ından dan Jest…

Karaçam’ın Yeni Muhtar’ından dan Jest…

Geyve İlçesi Karaçam Mahallesi Muhtarlığına seçilen Osman Ölmez, Karaçam Mahallesinde önceki yıllarda muhtarlık yapan ve yaşamakta olan meclis üyelerini düzenlediği yemekte bir araya getirdi.

D – 650 Karayolunun Karaçam Mahallesi kenarında hizmet veren ” KARAÇAM ET LOKANTASI ” mükemmel hizmet anlayışları ve tartışılmaz menüleri ile bu nostaljik birlikteliğe ev sahipliği yaptı.

ANILARINI PAYLAŞTILAR

Yemek öncesinde katılımcılar, önce anılarını paylaştılar. Görevde iken yaşadıkları ilginçlikleri anlattılar ve yaptıkları yapamadıkları hizmetleri içtenlikle açıkladılar.

Seçimi kazanarak göreve gelen Muhtar Osman Ölmez yaptığı kısa konuşmasında şunları söyledi:

” Sayın muhtarlarım, değerli yol arkadaşlarım. Karaçam Mahallesini kalkındırmak için düzenlediğimiz birlik beraberlik toplantısına hoş geldiniz. Biz 8 arkadaşımızla Karaçam’a hizmet için yola çıktık. Hizmet için her şey mubahtır felsefesiyle tüm Karaçam halkıyla bütünleşerek şeffaf bir yönetim oluşturmak amacıyla öncelikle Karaçam’a değerli hizmetlerde bulunan tüm muhtarlarımızdan Allah razı olsun. Ölenlere Allah rahmet eylesin. Sağ olanlardan da yararlanmak için bu toplantıyı düzenledik.

YARDIM VE DETSEK

Gurur ve kibre mahal olmadan hepinizin öneri ve fikirlerinizi önemsediklerini ifade eden Karaçam Mahallesi muhtarı Ölmez;Önümüzdeki 5 yılda Karaçam için ne yapabiliriz, istişare ile sizlerden yardım ve destek bekliyoruz. Her sokak için 2 temsilci alarak mahalle meclisi kuracağız. Sizlerden isteğimiz bizim önümüzde olmanızdır, bizlere destek vermenizdir. İlgili kurumlarda bizlere yardımcı olmanızdır. Güzel temiz ve sorunsuz Karaçam için el ele sloganı ile katılımlarınıza teşekkür eder saygılar sunarım.”

Yemekli toplantıya katılanlar yemeğin sonunda sıra ile söz alarak neleri yapmak istediklerini ve neden başarılı olamadıklarını yeni muhtara aktararak yardımdan kaçınmayacaklarını açıkladılar.

Toplantı, çekilen fotoğraflar ile sona erdi.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

1499 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle