Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler

KARAÇAM’DAN TEŞEKKÜR

Geyve’ye bağlı Karaçam Mahallesi muhtarı Murat Genç, son dönemde yapılan hizmetlerden dolayı Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

Hizmet alamıyoruz gibisinden ifadelerle kimi köylerin ilçe değiştirdiği Geyve’de, ilçenin en büyük köyü olan Karaçam’dan yapılan hizmetlere teşekkür geldi. Karaçam Mahallesi Muhtarı Murat Genç D-650 Karayolunda bulunan üst geçitlere astırdığı ve gazetelerde yayınlattığı afişlerde  yapılan hizmetleri bir bir sayarak Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Belediye Meclis Üyesi Nihat Baltaoğlu’na teşekkür etti.

Karaçam Muhtarı Murat Genç, Teşekkür yazısında;

“Siz değerli Karaçam halkının desteğiyle bu göreve başladık. Öncelikle bana ve ekibime güvenerek destek veren Karaçam’lı hemşerilerime teşekkür ediyorum.

Karaçam mahallemizin büyük bir problemini de tüm cedde ve sokakları asfaltlayarak çok şükür çözdük.

Bu çalışmalar esnasında özellikle yolların daha geniş yapılabilmesi için hiç tereddüt etmeden kendi mülkiyetlerinden feragat edilmesine müsaade eden KARAÇAM HALKINA gösterdikleri anlayış, hoşgörü ve katkılarından dolayı teşekkürü bir borç biliyor, şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca, Karaçamspor’a tahsisli antrenman sahasını, içerisinde gençlik lokali, spor kulübü,sağlık evi, muhtarlık evi, şadırvan ve toplantı salonunun bulunduğu Karaçam Kültür Merkezi tesislerini, 5 km. parke yol yapımı ve 11 bin ton sıcak asfalt çalışmalarının tamamını gerçekleştiren ve bu çalışmalar esnasında devamlı yanımızda olan, bugüne kadar hiçbir isteğimizi geri çevirmeyen başta Geyve Belediye Başkanımız Murat Kaya’ya, Meclis ve Encümen üyemiz Nihat Baltaoğlu’na mahallemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı şahsım, ekibim ve mahallem adına çok teşekkür ediyorum”, ifadelerini yazdı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2754 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle