Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler, Yaşam

KADER KURBANLARI FİLEDE KAPIŞTI

geyve-acik-cezaevi-koguslar-arasi-voleybol-turnuvasi- (2)Geyve Açık Cezaevi koğuşlar arası voleybol turnuvası sonuçlandı.

Bu yıl ilki düzenlenen Geyve Açık Ceza infaz kurumu koğuşlar arası voleybol turnuvası final maçı büyük bir çekişmeye sahne olurken şampiyon 5.Koğuş oldu.

Geyve Atatürk Kapalı Spor salonunda düzenlenen turnuvanın şampiyonluk maçına Geyve Cumhuriyet Savcısı Habip Çınar, İlçe Gençlik Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu,  Cezaevi Müdürü Temel Göğüş, Cezaevi Müdür Yardımcısı Mevlüt Kartal ile çok sayıda spor sever katıldı.

8. Koğuş ile 5. Koğuş’un karşılaştığı final mücadelesinde 3-1 lik set üstünlüğüyle gülen taraf 5. Koğuş olurken izleyenler de heyecan dolu anlar yaşadılar.

Maç bitiminin ardından düzenlenen kupa töreninde Turnuva’nın şampiyonu 5. Koğuşa kupası Geyve Cumhuriyet Savcısı Habip Çınar , ikinci olan 8. Koğuş’a Cezaevi Müdürü Temel Göğüş, üçüncü olan 2. Koğuşa Cezaevi Müdür Yardımcısı Mevlüt Kartal tarafından verildi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2501 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle