Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet

JANDARMA ONLARI DONMAK ÜZEREYKEN KURTARDI.

Taraklı’da donmak üzereyken cep telefonundan yardım talebinde bulunan 2 kişi, jandarmanın uzun aramaları sonucunda kurtarıldı.

Düzce’den Taraklı ilçesi Hark Mahallesindeki tavuk kümeslerine jeneratör getirmek için yola çıkan Cihan Öz ve Süleyman Guguk isimli vatandaşlar, yoğun kar yağışı sonrasında kürtünden kapanan yolda mahsur kaldılar. Cep telefonundan ”156” numaralı ”Jandarma İmdat” hattını arayan Cihan Öz ve Süleyman Guguk isimli vatandaşlar, Hark veya Doğancıl mahalleleri arasında bir mevkide mahsur kaldıklarını söyledikten sonra cep telefonlarının şarzları da bitti. Bunun üzerine hemen harekete geçen Taraklı ilçe jandarma komutanlığı ekipleri, Cihan Öz ve Süleyman Guguk isimli vatandaşları aramaya başladı. Uzun aramalar sonrasında Jandarma ekipleri Öz ve Guguk Doğancıl mahallesine yakın bir mevkide bulundu. Donmaktan son anda kurtulan vatandaşlar uzun süre Jandarma aracında ısındılar. Daha sonra Taraklı belediyesinin iş makinesinin yoğun mesaisinin ardından kara saplanan otomobilleri de kurtarıldı.

Donmaktan son anda kurtulan Öz ve Guguk ‘’Allah Jandarma ekiplerinden ve iş makinesi operatöründen razı olsun, onlar olmasıydı bugün donarak hayatımızı kaybedebilirdik ‘’dediler.(Taraklımedya)

3963 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle