Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Aralık 2016 | Alt Haberler, Dünya, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

İsviçre’den Mektup’la Mezar Yeri Talebi

Taraklı belediye Tacettin Özkaraman’a İsviçre’nin Zürih şehrinden tuhaf bir mektup geldi.

Televizyonlarda, Taraklı’yı birkaç defa gördüğünü ve çok beğendiğini söyleyen vatandaş, Belediye başkanı Tacettin Özkaraman’dan 4 kişilik aile kabristanlığı yeri temin etmek istediğini yazdı.

Mektubu açtığında çok şaşırdığını söyleyen Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman konu ile ilgili Gazeteci Murat Diri’ye açıklamalarda bulundu.

Kendisi ile henüz görüşemediğimiz için ismini açıklayamayacağım bir mektup geldi diyen Başkan Özkaraman,’’Kendisi Taraklı’yı televizyon kanallarında izlemiş ve çok beğenmiş. Ailesi için mezar yeri almak istediğini ve bedeli neyse ödeyerek Taraklı’ya defnedilmek istiyor. İşin açıkçası Taraklı’nın İsviçre’den bile mezar karşılığı ilgi görmesi bizi sevindirdi. Biliyorsunuz Büyükşehir yasası çıktıktan sonra Mezarlıklar Büyükşehir’e devredildi. Bizde Büyükşehir ile yazışmalar yapıp bu vatandaşımıza en yakın zamanda cevap vereceğiz ‘’dedi.(Taraklımedya)

İşte O mektup

2774 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle