Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Aralık 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

İstanbul İlinde yaşayan Geyvelilerin kurduğu derneklerden biri olan; ‘Geyveliler Eğitim, Yardımlaşma,Tanıtım ve Kültür Derneği’ Kartal-Vesta Restaurantta kahvaltı düzenledi.

Dernek Başkanı Oya Sezer Akgüneş ve Yön.Kur. Üyeleri; Nurdan Erbir, Alper Berber ve Basri Demir bir aksaklık olmaması için çaba harcadı ve konuklar ile tek tek ilgilendi.

Kahvaltıya; Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yazar Namık Cihan, Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Kaya ve Yön. Kur. Üyeleri, Alb. Ahmet Ertürk ve ailesi, Eski Dernek Başkanı İbrahim Berber ve ailesi, Geyve-Doğantepe YİBO Müdürü Metin Erdoğan ve Müd. Yardımcıları Adem Çavdar ve Selim Akbey, İnş. Müh. Olcay Çoban, Har. Müh. Erdoğan Çoban, İş Adamı Cihan Yıldıran, MHP Mil. Vek. Adayı Kadir Boy, Avukat Asım Öztürk, Prof. Dr.Aysın Akyüz, Prof. Dr. Recep Tınar, House Of Human Danışmanlık Başkanı Umut AhmetTarakçı ve eşi Nermin Tarakçı, Mak. Müh Mustafa Timur Terzi ve ailesi, Em. Öğr. Mensure Bulut ve ailesi ve diğer değerli konuklar katıldı.

İki dernek başkanı Oya Sezer Akgüneş ve Bülent Kaya’nın sonbetlerinde sergiledikleri samimi görüntüler, kahvaltıya katılanlar tarafından takdirle karşılandı.

Yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı, Dernek Başkanı ve Yön. Kur. Üyelerine Teşekkür ve Başarı Plaketi sunuldu.

Akgüneş kısa açıklamasında; ‘Davetimize uyarak kahvaltımıza katılan tüm konuklarımıza teşekkür ederim. Üyelerimizin ve bizlere inananların destekleri ile bu günlere geldik. Özellikle eğitim konusundaki desteklerimiz hız kesmeden devam edecektir. ‘ Dedi.

NOT:Resimleri büyütmek için üzerini tıklayınız

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

3295 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’liler Kahvaltıda Buluştu… için 1 yorum

  1. Adem ÇAVDAR dedi ki:

    Güzel bir birliktelik oldu.Organizasyon mükemmeldi.çalışmalarınızda başarılar dilerim

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle