Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Isır, Geyve’de Seçim Çalışmalarına Devam Etti

CHP Sakarya milletvekili adayı Erdoğan Isır Sakarya’da ve Türkiye’de iktidarın tek alternatifinin CHP olduğunu söyledi.”

isir-geyvede-secim-calismalarina-devam-etti

Geyve ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP Sakarya milletvekili adayı Erdoğan Isır ilçe merkezi ile kozan ve bayat mahallelerini ziyaret etti.Vatandaşlarla bir araya gelen Isır’a ilginin bir hayli yoğun olduğu gözlendi.Kendisine gösterilen ilgiden memnun olan Isır Geyve’nin sesi olmak için yola çıktığını söyleyerek ‘Ben bu yola Sakarya’nın 16 ilçesinin sesi olmak onların daha bir Sakarya’da yaşamasını sağlamak için yola çıktım. Geyveli hemşerilerimiz bugün bizi büyük bir ilgi ile karşıladı. Bu ilgi Türkiye’nin her yerinde yükselen CHP’nin sesidir’ dedi.

Isır 7haziran’da iktidarın en büyük alternatifinin CHP olduğunu ifade ederek vatandaşlara partisinin seçim vaatlerini ayrıntıları ile anlattı. CHP’nin sosyal devleti hayata geçireceğini söyleyen Isır, ‘Herkes daha fazla kazansın dediğimiz için bize kızanlar tepki gösterenler cevaplarını sandıkta alacaktır’ dedi

1175 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle