Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

İHH nın Ramazan Kolileri Dağıtılmaya Başlandı.

İHH RAMAZAN KOLİLERİ DAĞITILMAYA BAŞLANDI

İHH Geyve temsilciliği ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtımı gerçekleştirildi.

İHH İnsani Yardım Vakfı, Geyve ve tüm ülke genelinde Ramazan yardımlarını dağıtmaya başladı.

“Paylaşmanın Tam Vakti” sloganıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Sakarya genelinde 3 bin ihtiyaç sahibine kumanya kolisi dağıtılırken, yetim ve öksüz çocuklara bayram kıyafeti giydirilecek.

Gerek İHH merkezinden gelen, gerekse Geyve’de ki hayırsever iş adamlarının hazırlayıp dağıtılmak üzere kendilerine teslim ettiği yardım kolilerinin dağıtımının sürdüğünü belirten İHH Geyve Temsilcisi Selçuk Özel “İHH çeyrek asrı aşkın bir süredir her Ramazan ayında iftar sofraları kuruyor, kumanya ve gıda dağıtımları yapıyor. Siz değerli bağışçılarımızın zekat, sadaka, fitre ve bağışlarını; savaş, işgal, doğal afet ve yoksunluk yaşayan bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden ilk elden ulaştırıyoruz” diye konuştu.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada yetimler ve ailelerine destek olacak, bağışçılarımızın da desteği ile yetim iftarları düzenleyecek, yetimlere eğitim yardımları yapacak, bayramlık giysiler hediye edecek, kumanyalar dağıtacak, iftar sofraları kuracak, ihtiyaç tespit edilen durumlarda yetimler için nakdi yardımlarda bulunacağız.Bu bağlamda Her Bayram olduğu gibi bu bayramda da sizlerin desteği ile Yetimleri unutmayarak Bayramlık Kıyafet desteği ile yüzlerinin gülmesine vesile olduk. Geyve’den de 14 yetimin bayramlık kıyafetlerini aldık diye konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1758 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle