Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Hüsniye Barutçu Türkdoğan Vefat Etti

Hüsniye Barutçu Türkdoğan Vefat Etti

Geyve Belediyesinin gülen güzü Hüsniye Barutçu Türkdoğan geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Bugün çalışan Hüsnüye Barutçu Türkdoğan işyerinden izin alıp evine gittikten sonra kalp krizi geçirerek vefat etti.

Geyve Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nün emektarlarından Hüsnüye Barutçu Türkdoğan (55) belediye de kendini hissetmediğini belirterek izin alıp evine gitti. Öğleden sonra mesaiye gitmeyen 55 yaşında ki kadın evinde fenalaştı. Yakınları tarafından hastaneye kaldırılan Hüsnüye Barutçu Türkdoğan’ın kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Duran kalbini yeniden çalıştırmak için hastanede yapılan tüm müdahaleler yeterli gelmedi. 55 yaşında ki Hüsnüye Barutçu Türkdoğan vefat etti.

Türkdoğan’ın cenazesi 09 Temmuz 2019 Salı günü Geyve Merkez Sinanbey Camiinde Öğle Namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedildi.

GEYVE MEDYA ailesi olarak merhume’ye  yüce Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere dost ve yakınlarına sabırlar dileriz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3342 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle