Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Hemşeriler Ankara’da İftarda Buluştu…

ankara-geyvelilerin-iftari- (27)

Ankara İlinde yaşayan; Geyve – Taraklı – Pamukova’ lılar düzenlenen iftarda buluştu.

MTA Kurumu Lokalinde düzenlenen iftara katılanlar, hem uzun süredir göremediklerini görerek hasretlik giderdi hem de birlikte olmanın keyfini yaşadı.

Buluşmanın sponsorluğunu üstlenen Vedat – Nihat Baltaoğlu (Meat World İsmailin Yeri) kardeşler kısa açıklamalarında; “Hemşeri buluşmasında payımızın olması bizleri elbette sevindirmekte. Ankara da yaşayan Geyve-Taraklı-Pamukova’lı dostlarımızın kaynaşmalarının-dayanışmalarının sağlanmasına destek vermek bizleri mutlu etti. Bir birlerine sarılan dostları görmenin keyfi bir başka güzel. Umarız bu buluşmalar, geleneksel hale gelir ve amacına ulaşır.” Dedi.

Karaçam Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Baltaoğlu, Ankara İlinde de bir ofis-ev açarak hem iş takiplerini çabuklaştırmak, hem de ülke içindeki diğer iş yerlerine kısa sürede ulaşmayı hedeflemekte.

İftara katılanlar;

İlyas Memiş ( Geyve Kaymakamı), Murat Kaya (Geyve Belediye Başkanı), Muhammet Kaya (Taraklı Kaymakamı) ve Eşi, Tacettin Özkaraman (Taraklı Belediye Başkanı), Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak,  Ahmet İşgüzar (Sakarya Kızılay Başkanı), Vedat Baltaoğlu (İş adamı-VİKAVT Bşk.), Nihat Baltaoğlu (Geyve Bel. Mec. Üyesi), Hüseyin Özkan (Muhtarlar Fed. Bşk.), Mehmet Bağcaz (Sayıştay Üyesi), İsmail Çaylı (Sayıştay Baş Denetmeni), Burhan Karaman (Em. Polis Mem.), Metin Turan (Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdür ve Sanat Yönetmeni), Bülent Kaya (İst. Geyveliler Dr. Bşk.), İzzet Erdoğmuş (Emekli Mali Müşavir), Serpil Eroğlu (Gazi Ü .Prof. Dr.), Taner Izsız (Yargıtay Hakimi-Albay), Engin Uysal (Öğretmen), Onur Türkmen (öğretmen- Mahdumlar doğumlu), Mehmet Salih Canbal (eski Geyve İlçe Milli Eğ. Mdr.), Şener Akça (Şeker Fab. Eskişehir emekli), Mustafa Aşçıoğlu (Milli Emlak Genel Mdr. V.) ve Eşi, Fahrettin Keçeci (Eski Milli Futbolcu), Ercüment Çelik (Pilot), Uğur Soysal (TRT Baş Kameraman) ve Eşi Gülnur Soysal, Ahmet Bağcaz, Mustafa Bağcaz, Erol Atalay (Geyve-Güney Mah. Muhtarı), İsmail Turan (Geyve-Örencik Mah. Muhtarı)

Namık Cihan/Geyvemedya.com

3095 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle