Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Aralık 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Gündem, Sakarya, Videolar

Helal Olsun Mehmet Öğretmen!

resim171970Okul bahçesine getirdikleri kamyon ile 19 yaşındaki engelli öğrenci Ömer Faruk’u sevince boğan öğretmenleri tüm Türkiye’nin takdirini kazandı.

Akyazı İşmont Halil Bildirici Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi özel eğitim sınıfı öğrencisi olan Ömer Faruk Ulucanlı’nın kamyon sevgisi öğretmenlerini harekete geçirdi. Okulun Müdür Yardımcısı Mehmet Karaca, öğretmenler Ece Ömerciklioğlu, Esra Çeker, Ayşe Ersoy ve Hatice Koç kamyonları çok sevdiğini bildikleri öğrencileri Ömer Faruk’a engelliler günü nedeniyle sürpriz yaptılar.

Tüm Türkiye’de İzlendi

10. sınıf öğrencisi olan Ömer Faruk Ulucanlı için okul bahçesine kamyon getiren öğretmenler, engelli öğrenciyi sevince boğdu. Ömer’in kamyonu gördüğündeki sevinci ve Mehmet Öğretmenine sarılma sahnesini video ile kaydeden öğretmenlerin çektikleri kayıt sosyal medyada paylaşılması üzerine kısa sürede en çok izlenen videolar arasına girdi. Ömer’in görülmeye değer sevincini izleyen vatandaşlar, ‘Helal Olsun Mehmet Öğretmen’ yorumunu yaptılar.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1939 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle