Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ocak 2013 | Alt Haberler, Manşet, Sakarya, Spor

photo (1)Hakemlerimiz terfi etti…

26 Ocak tarihinde ilimizde Türkiye büyükler şampiyonası ile birlikte bölge ve milli hakemliğe terfi sınavları yapıldı. Türkiye karate federasyonu merkez hakem kurulu tarafından yapılan sınavlara ilimizden 10 hakem katıldı.

Yapılan sınav sonucunda Milli (ulusal) Hakemliğe

Emel Sınırcı

Esra Atış

Elif Çaloğlu

Metehan Bedir

Mehmet Hakan Duysak

Salih Selim Avcı

Yaşar Ordu

Vasfi Aşçı

Turan Türkcan

Bölge hakemliğine

Ahmet Çınar terfi ettiler.

Sınav komisyon üyesi ve MHK başkan yardımcısı Uğur Kobaş “İlimiz de karate hakemliği, hakemlik açısından zirvede. Türkiye Genelinde İstanbul, Ankara ve Sakarya hakem potansiyeli açısından zirveyi paylaşan üç il. Şu ana kadar ilimiz karate branşında 29 Aday, 37 Bölge, 28 Milli (ulusal), 9 Uluslararası hakeme sahip. Eğer benimde bunda bir katkım varsa ne mutlu bana, hakem sayımızı çoğalmak başarılı uluslararası hakemleri çoğaltmak tek amacımız. dedi.

photo (1)

2546 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Hakemlerimiz terfi etti… için 1 yorum

  1. memduh dedi ki:

    Uğur hocamızın Sakarya da karateye sporcu antrenör ve hakem yetiştirme anlamında bir ivme kazandırdığı aşikar. sayesinde İnşallah Karate Sakarya da çok daha iyi yerlerde olacaktır. tebrik ediyorum her birinizi arkadaşlar inşallah şampiyonalarda görüşmek dileğiyle…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle