Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Kasım 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Hacıosmanlar’da MEVLİD İ NEBİ Heyecanı

Hacıosmanlar’da MEVLID I NEBI Heyecanı

Geyve Hacıosmanlar Mahallesinde Mevlidi Nebi programı gerçekleştirildi.

Hacıosmanlar Mahallesinde gerçekleştirilen Mevlidi Nebi programına Sakarya emekli İl Müftüsü İlyas Serenli, İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit, Arifiye Bahçeli camii baş imam hatibi Arif Murat hoca ile kalabalık cemaat katıldı.

Program, Sakarya emekli il müftüsü sayın İlyas Serenli hocanın kıldırdığı akşam namazı ile başladı.namaz sonrası mahallede inşaatı yeni tamamlanan gençlik merkezin de mahalle gençlerinin kendi katkıları ile hazırladıkları yaklaşık dörtyüz kişilik pilav ikramında bulunuldu.

Arifiye Bahçeli camii baş imam hatibi Arif Murat hocanın kıldırdığı yatsı namazının ardından Gençlik merkezinde Sütalan Mahallesi imam hatibi Seyfullah Yalnız hocanın Kur ‘an tilaveti ile başlayan gece programı katılan hocaların Kuranı kerim tilaveti, ilahi ve kasideleri okumasının ardından İlyas Serenli hocanın Peygamberimiz ve Aile sohbeti ile devam etti

Mevlidi nebi programı sonunda Hacıosmanlar mahalle muhtarı Ahmet Aysel tarafından, Sakarya emekli il müftüsü İlyas Serenli ve Geyve İlçe Müftüsü Rahmi Yiğit’e  teşekkür plaketi takdim edildi.Program Geyve ilce müftüsü Rahmi Yiğit ve mahalle imam hatibi Muhammet Satı hocanın yaptığı teşekkür konuşmalarının ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

951 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle