Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Şubat 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Güney Sokak’ta Vatandaş’ın Yüzü Gülüyor.

geyve-guney-sokak-calismalari- (7)Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Güney Sokak’ta yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla sohbet etti.

Geyve ilçe merkeziyle birlikte,  Geçen hafta yapımına başlanan Orhaniye Mahallesi Güney sokaktaki çalışmalar devam ediyor.

Güney Sokak yeniden inşa ediliyor

Alt yapı çalışmalarından sonra en sıkıntılı sokaklardan olan Güney sokak adetan yeniden inşa  ediliyor. Geyve ilçe merkezi ile Orhaniye ve Yörükler Mahallesinin en kestirme güzergahı olan Güney Sokak’ta yaklaşık 40 cm’lik  zemin kazıma çalışmaları yapılmasının ardından ,yağmur suyu drenaj işlemleri de tamamlanarak kilitli parke döşenmeye başladı.

Vatandaş’tan Teşekkür

Geyve ilçesi Güney Sokaktaki çalışmaları yerinde inceleyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya vatandaşlarla sohbet etti. Çalışmalardan bir hayli memnun olan vatandaşlar çok sıkıntı çektiklerini evimizin kapısını yazın tozdan, kışın çamurdan açamıyorduk. Yapılan çalışmalar ile sokağımız ayrı bir güzel oluyor diyerek Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ettiler.

 Her Şey GEYVE için.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Güney Sokak ile birlikte ilçemizde  yapılan çalışmaların tam anlamıyla bitmesinden sonra ilçemizin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, Geyve Belediyesi olarak hizmet götürmediğimiz hiçbir yer kalmayacak. Amacımız Geyve’yi daha yaşanabilir ve modern bir kent haline getirmektir. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda merkez ve mahallerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan altyapı bir yandan kaldırım ve bir yandan da taş döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Tüm bu çalışmalar daha modern ve daha istikrarlı bir Geyve için” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyve-guney-sokak-calismalari- (1)

 

3164 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Güney Sokak’ta Vatandaş’ın Yüzü Gülüyor. için 3 Yorum

 1. mert dedi ki:

  Güzel moderen kilit parke çalışması
  …Mahalle si olan Alifuatpaşaya eski kilitli parke çalışması ve kaldırımlar kırık dökük duruyor hayırlı işler

 2. dertli dedi ki:

  darısı teee seçimler zamanında söz verilen temel eğitim yanındaki yeni açılan yola…

 3. ALİFUATPAŞA dedi ki:

  ALİFUATPAŞA GÜNEY SOKAK TADA AYNI ÇALIŞMAYI BEKLİYORUZ İNŞAALAH. 4 SENEDEN BERİ ÇAMUR İÇERİSİNDEYİZ. BU SENE BİZDE BEKLİYORUZ MAHALLEMİZİN TEMİZLENMESİNİ. İYİ ÇALIŞMALAR BELEDİYEMİZE

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle