Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Haziran 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

Gül, Dişli’yi Ziyaret Etti

Büyükelçilik konutunda bir araya geldiler

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Hollanda’da Lahey Büyükelçisi olarak görev yapan Şaban Dişli dün akşam bir araya geldiler.

AK Parti Genel Başkan eski Yardımcılarından Sakarya eski Milletvekili Şaban Dişli bilindiği gibi yaklaşık bir yıldan bu yana Hollanda’nın Lahey Büyükelçilik görevinde bulunuyor.

GÜL İLE DİŞLİ BİR ARAYA GELDİ

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen sürpriz ziyarette Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Dişli’yi Büyükelçilik konutunda eşi Hayrunnisa Gül ile ziyaret etti.

Abdullah Gül ve Eşi Hayrunnisa Gül’ü kapıda karşılayan Büyükelçi Şaban Dişli daha sonra büyükelçilik misafir salonuna geçtiler.

AKŞAM YEMEĞİ

11. Cumhurbaşkanı Abdullah-Hayrunnisa Gül ve Lahey Büyükelçisi Şaban-Ayşe Dişli ile birlikte gerçekleşen sohbetin ardından akşam yemeğine geçildi.

Akşam yemeğinde de keyifli sohbet eden Gül ve Dişli’nin sürpriz görüşmesinde hangi konular üzerinde fikir alışverişinde bulundukları veya Gül’ün ani Hollanda’nın Lahey ziyareti ile ilgili ayrıntı paylaşılmadı.(Haberlisin)

1890 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Gül, Dişli’yi Ziyaret Etti için 1 yorum

  1. FENAS dedi ki:

    GÜMÜŞ ŞAMDANLI MASALARDAN NE VAKİT VAZ GEÇER İSEK,AHA O VAKİT ÖZÜMÜZE DÖNMÜŞÜZ DEMEKTİR…
    GEÇİNİZ DEVLET PROTOKOLÜNÜ …
    Siz ki ; LENGER de bulgur kavrulup üzerine köy ekmeği doğranmış tarhana çorbasının tadını bilmezmisiniz…?

    Nisa Suresi, 172. ayet: Mesih ve yakınlaştırılmış (yüksek derece sahibi) melekler, Allah’a kul olmaktan kesinlikle çekimser kalmazlar. Kim O’na ibadet etmeye ‘karşı çekimser’ davranırsa ve büyüklenme gösterirse (bilmeli ki,) onların tümünü huzurunda toplayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle