Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

GSP Muhtar Adayı Köse; Sözümüz Özümüzden İbarettir, Dedi

SÖZÜMÜZ ÖZÜMÜZDEN İBARETTİR, HİZMET İÇİN BEN DE VARIM..

İlçemiz esnaflarından  Recai Köse  Gazi Süleyman Paşa Mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Çarşı içinde YİĞİT Kuruyemiş adı altında işyeri bulunan ve mahalleme hizmet için aday olmaya karar verdiğini açıklayan Gazi Süleyman Paşa Mahallesi muhtar adayı Recai Köse “Gelin el ele mahallemizi daha temiz, örnek bir mahalle yapalım ” sloganı ile çıktığımız  bu yolda yaşadığımız  mekan, sokak,cadde neresi olursa olsun sakini değil, sahibi olmamız gerektiğini belirtip, mahallemizin sorunlarının çözümü için değerli Gazi Süleyman Paşa Mahallesi sakinlerinin oylarına talibim, dedi.

Mahalle sakinlerinin oyuna talip olan Recai Köse; Çok saygı değer mahalle sakinleri ve kıymetli büyüklerim diyerek başladığı açıklamasında; “30 yıl’a yakın zamandır sizlerle Geyvemizde beraberiz. Ben uzun yıllar Özel Güvenlik teşkilatlarında görev yapmış, Geyvemizin, Mahallemizin insanına bir çok işyerinde çalışması için yardım elimi uzatmışımdır.

Bu yüzden Geyve yöresinin tamamına yakını beni tanımaktadır. Bu çalışmalarımızdan dolayı üst mevkilerde tanınmakta olan bir kardeşinizim. Bunu neden söylemeyi gerek duydum derseniz, Mahallemiz için yapılacak işlerin ve hizmetlerin en hızlı ve en çabuk şekilde yaptırılmasında sözümüzün geçip başarılı olma arzumuzdandır.Allahın izniyle Mahallemiz için yapılacak işlerin çözümü ve yapılmasında başaramayacağım hiçbir iş yoktur.

Biz kendi şahsi çıkarlarımız için vatandaşımızın oyunuüç beş kuruşa satın almak değil, şan söhret peşinde hiç değiliz. Biz vatandaşımıza  mahallemize en iyi ve en hızlı hizmeti verebilmek için siz değerli mahalle sakinlerimizin 7/24 sıkıntılarına çare olabilmek için görevimizin başında olacağız.

Biz vatandaşımızın derdi olunca bize gelsin diye beklemeyip biz kapı kapı dolaşıp mahallemizin dertlerine, sorunlarına çare olacağız.Mahalle sakinlerimizi ayağımıza değil, her daim mahalleli vatandaşımızın ayağına gideceğiz.

Mahallenizden bir sakin olarak son 10 yıla yakın çarşı içi Akçaoğlu Pasajında YİĞİT KURUYEMİŞ toptan ve parakende kuru gıda bakkaliye iş yerimizde bulunmaktayım.İşimiz ve adresimiz sabit olup vatandaşımızın çarşı merkezde resmi işleri olupta herhangi bir eksikliğinde muhtarlıkça olması gereken işlerinizde her daim yanınızda olacağız.Vatandaşımız Mahalle mahalle yürüyüp muhtarlık bürosu aramayıp bizler her zaman elinizin altında çarşı içinde hizmet vereceğiz inşallah.

Önümüzdeki yerel seçimde takdiri siz değerli seçmen ve mahalleden vatandaşlarıma bırakıyorum.Bu kutsal görev için oylarınıza talibim.

Hepinize hürmet ve saygılarımı arz ediyorum.

SÖZÜMÜZ ÖZÜMÜZDEN İBARETTİR.

HİZMET İÇİN BEN DE VARIM !

Recai Köse Kimdir ?

Geyve Yaylak köyünden Recai Köse 1973 doğumludur.Yaklaşık 10 yıla yakın çarşı içi Akçaoğlu pasajında YİĞİT KURUYEMİŞ adı altında toptan ve parakende kuru gıda bakkaliye işi yapmaktadır.

Recai KÖSE

Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Muhtar Adayı

İŞYERİ ADRESİ:

Yiğit Kuruyemiş

Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Dere Sokak

Akçaoğlu Pasajı

2201 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle