Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

İMAM HATİP ORTAOKULU İÇİN İLK KAZMA VURULDU

GEYVE-İAMAM-HATİP-ORTAOKULU-İNSATİ-Geyve’ye yeni bir okul yapılacak.

İlçemizde eğitim yatırımlarına bir yenisi daha eklendi.Geyve İmam Hatip ortaokulun İnşaatı için ilk kazma vuruldu.

Geyve ilçesinin en güzel yerinde 28 derslikli olarak yapılmasına karar verilen Geyve İmam Hatip Ortaokulu için zemin etüdü çalışmaları başladı.

Eğitime elverişli olmayan eski okulun yerine Geyve’ye mimari yapısıyla güzel bir İmam Hatip Lisesi kazandırma yolunda emek sarfeden ve İmam Hatip Ortaokuluna olan yoğun talebi karşılayabilmek için azimle çaba gösteren GİMDER yönetiminden yapılan çalışmalarla ilgili açıklama geldi.

GİMDER’den Teşekkür

Geyve ilçemizin en güzel yerinde yapılacak olan 28 derslikli İmam Hatip Orta Okulumuzun yapılmasına vesile olan başta GİMDER Yönetim Kuruluna, Mili Eğitim Bakanlığı Müşaviri Sami Zeybek hocamıza, Sakarya Eski Valisi Mustafa Büyük beye, Okulumuz Mezunu Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk beye ve bu davaya en büyük gönül eri olan sayın Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyve-imam-hatip-ortaokulu-insaati-basliyor-

2770 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’ye yeni bir okul yapılacak. için 1 yorum

  1. geyveli dedi ki:

    Geyve İlçemize ikinci İmam hatip okulunu kazandıran GİMDER-Geyve imam hatip lisesi mezunu ve mensp. Derneği yönetimine çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun, ilçemize imam hatip camiası olarak güzel kalıcı eserler kazandırdılar, önce geyve imam hatip lisesi şimdi geyvenin yine merkezine geyve imam hatip ortaokulu, geyveni eksiği olan sivil toplum kuruluşları hizmet için bir araya geldiğinde ne güzellikler çıkıyor, geyveye bu kuruluş, dernek örnek olmalı, desteklenmeli, ilçemizin bu dayanışma çalışmalarına ve hizmetlere her alanda çok ihtiyacı var…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle