Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Kasım 2017 | Manşet, Sür Manşet

Geyvespor’da Cengiz Reis Dönemi

GEYVESPOR REİS’LE YOLA DEVAM

Şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor Cengiz Reis’le yola devam kararı aldı.

1.Amatör D Grubunun namağlup lideri Geyvespor,  Fikret Avcı ile yolların ayrılmasının ardından futbol camiasının yakından tanıdığı isim olan Cengiz Reis ile anlaştı.

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor, Çaybaşıfuadiyespor maçındaki istenmeyen olaylar sonrası kendi içindeki sorunu kısa sürede hallederek Sakaryacaddespor maçına birlik ve beraberlik içinde çıkmayı hedefliyor.Bu amaçla Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın da desteğini alarak Cengiz Reis’le kulüp binasında sözleşme imzaladı.

Geyvespor Kulüp binasında yapılan sözleşme imzalanmasında duygularını ifade eden Geyvespor’un çiçeği burnunda hocası Cengiz Reis; “Geyvespor camiasının yaşadığı olumsuzluklara kayıtsız kalmamak ve bir zamanlar terini akıttığım formaya ve Geyve halkına olan saygımdan kaynaklanan duygularıma karşılık bulmak için sayın başkanımız Erdinç Tuna’nın davetini seve seve kabul ettim.Görevimin ve sorumluluklarımın bilincinde yapabileceğimiz çok işin olduğuna inanarak çalışacağız.Şahsıma ve Geyvespor’a hayırlı olmasını diliyorum”, dedi.

Geyvespor Kulüp başkanı Erdinç Tuna; “amatör spor camiasında her ne kadar istemediğimizi, tasvip etmediğimizi söylesekde istem dışı olaylar sonrası  hocamızla yollarımızı ayırdık.Önümüzde zorlu bir süreç var. Geyvespor’un bu zor gününde  amatör futbolun büyük yeteneklerinden ,eski futbolculumuz Cengiz Reis davetimizi kabul edip, camiamızı  yalnız bırakmayarak taşın altına eline koymuştur. Kendisine şahsım ve Geyvespor camiası adına teşekkür ediyorum.”

 Bu hafta Sakaryacaddespor ile zorlu bir maça çıkacaklarını ifade eden Başkan Erdinç Tuna; “ Yaşanan bu süreçte giden oyuncularımız oldu. Kendi gençlerimizle, onurumuzla, dik duruşumuzla maçımıza çıkıp aslanlar gibi mücadele edeceğiz. Gençlerimize güveniyoruz. Bu vesile ile de bu hafta gençlerimiz ile çıkacağımız maçımıza tüm Geyveli sporverleri takımlarının yanında görmek istiyoruz”, dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

6019 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyvespor’da Cengiz Reis Dönemi için 1 yorum

  1. Hamdi dedi ki:

    Sayın başkanım şampiyon olmama gibi bir şansın yok işi sıkı tutun başarılar diliyorum dualarımız sizinle

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle