Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Şubat 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyvespor’a Destek Büyüyor…

Geyvespor’a Destek Büyüyor…

Geyve Sporun gösterdiği başarılı grafik, desteklerin de artmasını sağlamakta.Çeşitli kurum ve kuruluşların yer aldığı destek yağmuruna, Geyve Orman İşletme Müdürlüğü de katıldı.

Geyve Orman İşletme Yönetimi, ” Geyvespor Atkısı ” takarak desteklerini açıklamanın keyfini yaşadı.

Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, Geyve İşletme Şefi Zekiye Bilin, Akdoğan ve Taraklı İşletme Şefi Medine Pehlivan, Gümüşdere İşletme Şefi Savaş Pehlivan, Alifuatpaşa İşletme Şefi Erdem Malkoç, Doğançay İşletme Şefi Alptekin Özen, Soğuksu İşletme Şefi Burkal Alpagut, BİLFA Ormancılık Mühendisi Fatih Bilaloğlu, Geyve Orman İşletmesi Kalem Mem. Salih Demir “Geyvespor Atkısı ” takarak desteklerini açıkladı.

Yapılan ortak açıklamada; ” Geyvesporun aldığı başarılı sonuçlar nedeni ile kutluyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtaran ve sporun teşvik edildiği bu tür çalışmalara elbette desteklerimiz sürecektir. Geyve Sporu bir kere daha kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.” denildi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

3201 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle