Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, Sür Manşet

Geyvespor Futbol Akademisi Açılıyor..

GEYVESPOR FUTBOL OKULU AÇIYOR

Geyvespor kulübü yaptığı genel kurul sonrası Erdinç Tuna başkanlığında radikal kararlar almaya başladı.Bu bağlamda Geyvespor futbol akademisi kayıtları başlıyor.

Geyvespor’un ilçede sporsal anlamda en büyük marka olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Erdinç Tuna; Sporsal eğitimin  küçük yaşlarda başladığından Geyvespor olarak alt yapıya çok önem veriyoruz. Geyvespor futbol okulunu Beden Eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda lisanslı futbolcu Barış Orman nezaretinde inşallah bu sene açıyoruz. Hedefimiz, topluma yararlı bireyler yetiştirmek. Geyvespor Futbol okulu olarak miniklerimizin toplumda yetişmesi  ve kendi kendine yeterli bir seviyeye gelebilmesi konusunda eğitim vermeye devam edeceklerini, ailelerimizin ise Geyvespor  Futbol Okuluna güvenmelerini istiyorum, dedi.

Saygın Halı Saha Tesislerine Teşekkür

Alt yapı için tesisleşmenin şart olduğunu ifade eden Başkan Tuna, yeni stad yapılıncaya kadar Geyvespor’un alt yapısını oluşturacak eğitimin verilebilmesi için tesislerini Geyvespor futbol okuluna açan Saygın Halı Saha Yönetimi ile bu konuda desteklerini esirgemeyen Geyve Belediye Başkanımız sayın Murat Kaya’ya ve okulumuza katılarak geleceğin yıldızları olacak miniklerimiz ile ailelerine şimdiden teşekkür ediyorum,dedi

MÜRACAAT:

Barış ORMAN:0533 054 36 87

Antrenör/Beden Eğitimi Öğretmeni

Erdinç TUNA:0535 777 06 00

Geyvespor Başkanı

2966 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle