Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya

Geyve’nin Su Ve Kanalizasyon İşleri Artık SASKİ’de

saski1 Nisan 2014 tarihinden itibaren Geyve Belediyesi su işlerine bağlı olan su ve kanalizasyon hizmetleri artık SASKİ tarafından yapılıyor.

Artık Geyve’nin Su ve Kanalizasyon İşleri ile SASKİ ilgileniyor.

Yerel seçimlerin ardından Geyve’de Sakarya Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde alındığından dolayı Geyve’nin su ve kanalizasyon işlerine artık Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) bakıyor.

Saski bünyesinde kurulan Geyve-Taraklı-Pamukova Müdürlüğünün  eski  Alifuatpaşa Belediyesi hizmet binasının 1. Katında hizmet vereceği,  Abonelik işlemleri, arıza işlemleri ile su faturası ödemelerinin ise ilçelerde kurulan SASKİ vezneleri aracılığı ile tahsil edileceği belirtildi.

SASKİ GÜNEY BÖLGE SORUMLUSUNDAN ZİYARET

SASKİ Geyve-Taraklı-Pamukova ilçelerinden sorumlu Güney Bölge İlçe İşletmeler Dairesi Başkanlığına atanan Dr.Recep Kılıç Belediye başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Geyve ilçesinde yapılan yatırımlar ile ilçenin alt yapı, kanalizasyon ve su konularında istişarelerde bulunulan ziyarete Geyve-Taraklı-Pamukova bölge Müdürü Bayram Koncuk’ta katıldı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

saski-başkan kaya-ziyaret-recep kılıç-

saskinin_su_baglatma_islemi_elestiri_konusu_oldu_h5376

5818 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’nin Su Ve Kanalizasyon İşleri Artık SASKİ’de için 1 yorum

  1. hakan54 dedi ki:

    hala biz yapıyoruz diye milletin kafasını yıkayamıcaklar

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle