Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyveliler Derneği Kanal 7 Stüdyolarında..

08122012222627-06122012112943-ondengidenlerdeneme01Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’nun Kanal 7 deki Programının Misafiri Oldu..

Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği,Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımıyla Asr-ı Saadet yaşamına ve İslama ait tüm güzellikleri sunduğu “Önden Gidenler” programının Kanal 7 stüdyolarındaki çekimine  katıldı.

Dernek Başkanı Bülent Kaya ve Yönetim kurulu üyeleri, Yazar Döngeloğlu’na plaket ve çiçek takdim edip günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kanal 7 ekranlarında beğeniyle takip edilen  Ömer Döngeloğlu’nun sunduğu Önden Gidenler programı manevi dünyayı aydınlatıyor. İslam dininin önde gelen kişilerinin ve peygamberlerin yaşantısı tüm ayrıntılarıyla anlatıldığı programda Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden bugüne ışık tutan kesitler anlatılarak Perşembe akşamlarına manevi bir hava katıyor.

İslam’a göre Müslümanların, mallarının bir bölümünü durumu iyi olmayanlara vermesini gerektiren zekât konusu ile Zekât verirken dikkat edilmesi gereken hususların anlatıldığı bu haftaki  programda Hafız Necmi Yıldız, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle izleyenlerin gönüllerini fethetti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3342 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle