Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Eylül 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyveli Wushucular Bolu’da

Geyveli Wushucular Bolu’da

Bolu’da düzenlenen 6 ilden 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Kyokushin Karate Sporcu Gelişim Seminerine Sakarya ilimizi temsilen halk eğitim merkezine bağlı antrönör Tuğba Özkar nezaretinde Geyve Wushu sporcuları katıldı.

Seminerde sporculara WKB (Dünya Kyokushin Budokai) Karate Türkiye temsilcisi Gökhan Bahadır Ödemiş ve Wushu Federasyonu Kyokushin Ashihara teknik kurulu başkanı Mahmut Martin ve teknik kurul üyeleri Musa Yurdakul, Tekin Tütüncü eşliğinde Karate ile ilgili sporcu gelişim semineri düzenlediler. Bilgi ve birikimlerini sporculara aktardılar. Seminerde WKB Dünya Federasyonu Türkiye temsilciliği wushu kung fu federasyonu çatısı altında Gökhan Bahadır Ödemiş’e verildi.

Gelişim semineri 17 Temmuz Spor Salonunda düzenlendi. 3 saati aşkın çok yüksek bir katılımla tertip edilen seminerde kihon, kata, kumite, oyun kuralları ve teknik-taktik eğitimi verildi. Minikler kategorisinden veteranlar kategorisine kadar farklı illerden birçok sporcunun katıldığı seminere Bolu’lu sporcu velilerininde ilgisi büyük oldu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

1273 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle