Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mart 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Spor

Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Türkiye karate şampiyonasında derece yapan Türkiye ikincisi Hakan Emirhan Doğan ve yine Türkiye ikincisi olarak Balkan şampiyonası milli takıma alınan Taner Koç Geyve ilçesinde bugün yapılan törenler ile ödüllendirildiler.

Grup ilk olarak ilçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant tarafından kabul edildi Nalbant, sporcular ile gurur duyduğunu belirtti.  Sporcular daha sonra İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık tarafından kabul edildi. Kabul de, sporcuların aldıkları başarılardan dolayı mutlu olduğunu söyleyen kaymakam Akbıyık başarılı olan sporcuklara sonuna kadar destek olacaklarını da sözlerine ekledi. Kaymakam İdris Akbıyık sporcuları tebrik edip sohbet ettikten sonra başarılı sporcuları saat ile ödüllendirdi.

Daha sonra Belediye Başkanı Murat Kaya tarafından kabul edilen başarılı sporcular, başkan Murat Kaya’dan da tam destek sözü aldılar. Başkan Murat Kaya derece yapan ve milli takıma giren sporcuları altın ile ödüllendirdi. Hatta başkan Murat Kaya Mili takım ile Karadağ’a gidecek sporcunun orada başarılı olarak derece alması durumunda o alınan başarıyı da ödüllendireceğini söyledi. Başkan Kaya yeter ki Geyve’nin ismi başarılar ile anılsın dedi.

Ziyaretler de Geyve halk eğitim müdürü İrfan Karaçayır, teknik direktör Uğur Kobaş, sporcu velileri de hazır bulundu.

İlçe antrenörü Uğur Kobaş “ İlçede sporculara verilen bu değeri ve desteği görünce kendimi şanslı olarak görüyorum. Destek olan Kaymakam, Belediye başkanı, Milli eğitim ve halk eğitim ve spor müdürlerine teşekkür ediyorum dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1030 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle