Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Şehit Teğmen Şenol Kamış, Mezarı Başında Anılacak.

Şehit Piyade Teğmen Şenol Kamış 25 Ocak Çarşamba günü anılacak

Şehit Piyade Teğmen Şenol Kamış ölümünün 27.Yılında Geyve ilçesi Şerefiye Mahallesinde aile kabristanlığındaki mezarı başında anılacak.

Anma Proğramı Şehit Piyade Teğmen Şenol Kamış 1987 Mezunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden devre arkadaşlarının öncülüğünde 25 Ocak 2017 Çarşamba günü saat 13.00 te Şerefiye Camiinde Mevlüt okutulduktan sonra saat 14.00 Şerefiye Mahallesi içinde Sakarya-Eskişehir Karayolu Kenarında bulunan Mezarı başında yapılacak.

Şenol KAMIŞ Kimdir?

Geyve ilçesinde altı kardeşin 5.si olarak 20 Ağustos 1965 tarihinde dünya’ya geldi.Çocukluk Yılları Geyve ilçesinde geçti. İlkokulu Geyve Atatürk Okulu,Orta Okulu Geyve Lisesinde sürdürdü.Askeri Lise sınavlarına girerek 1980 yılında Bursa Işıklar Askeri Lisesine girdi. Askeri Lisesi bitince 1983-1984 Öğretim yılında Ankara Kara HARP Okuluna girdi.4 Yıl sonunda Harp Okulundan mezun oldu.Daha sonra 2 Yıl Tuzla Piyade Okulunda eğitim gördükten sonra 8 ay Isparta Eğirdir Dağ Komando Okulunda eğitim gördü.İstanbul Samandıra’da 23’üncü Mot. P. Tümeninde göreve başladı. Daha sonra Geçici görevle Timiyle beraber Şırnak’ta göreve gitti. Cudi Dağında 25 Ocak 1990 günü şehit oldu.Cenazesi Geyve Boğazında Şerefiye Mahallesinde aile kabristanlığına defnedildi.

Şenol Kamış

19 Aralık 1989’da Çekmeköy Tabur Komutanlığı takdir belgesi
Haziran 1989 1.Piyade Bölük Komutanlığı takdir belgesi
12 Ocak 1990 Genel Kurmay Başkanlığı Ödüllendirme
Şenol KAMIŞ Futbol yeteneğinin yanında Sanata Yatkınlığı da çok fazlaydı. Geyve Lisesi Bandosunda bas çalmaya başladı.Türk Sanat Müziği enstrümanlarından trombon,tenor ayrıca saz ve neyde de iyiydi..Masa tenisi ,bilardo da da söz sahibiydi.

3633 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle