Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve’li Prof. Ali Deniz Hocadan Konferans..

GEDEP Projesi Kapsamında Prof.Dr. Ali Deniz Hoca Konferans Verdi.

Geyve Kaymakamlığı tarafından İlçedeki okullarda milli, manevi ve ahlaki değerleri öğrencilere daha iyi kazandırmak amacıyla başlatılan “Geyve’de Değerler Eğitimi Projesi” (GEDEP) kapsamında konferans düzenlenmeye devam ediliyor.

1965 yılında Geyve’de doğan ilk, orta ve lise öğrenimini İlçemizde tamamlayan Geyve İmam Hatip Lisesi mezunlarından İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ali Deniz, Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda öğrencilerimize konferans verdi.

Kaymakam İlyas Memiş’in de katıldığı konferansta Geyveli hemşerimiz Prof. Dr. Ali Deniz; günümüzde, imkanların geçmişe göre çok daha iyi olduğu, bu imkanları fırsata dönüştürerek iz bırakan bireylerden olunabileceği, çalışmanın bir ibadet olarak kabul görmesi durumunda başarılı olunabileceği hakkında kendi hayat hikayesi ve tecrübelerinden de aktararak öğrencilerimize bilgi verdi. Hocamız ayrıca milli, manevi değerlerimizin öneminden bahsederek öğrencilerimize çeşitli tavsiyelerde bulundu.

Konferansın ardından Kaymakam İlyas Memiş, Prof. Dr. Ali Deniz’ e teşekkür ederek plaket takdim etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1631 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle