Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Aralık 2016 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

KARAGÖL’Ü BÖYLE GÖRDÜNÜZ MÜ?

geyveli-of-roadcilarin-mehmet-dereli-karagol-yaylasi-kar-macerasi-4Geyve’nin yüksek kesimlerine düşen kar ile ormanlarımız beyaz örtüyle kaplandı.Bunu fırsat bilen Geyve’den 5, Adapazarından 3 araç ile 25 kişilik Of Road ekibi kar güzelliğini yerinde görmek ve yaşamak için yaylalara çıktı.

Geyve’nin renkli simalarından Mehmet Dereli ve arkadaşları her kar yağışında Geyve ilçesinin doğal güzelliklerini yerinde görmek ve doğayla iç içe adrenalini yaşamak üzere yaptıkları gezilerine bir yenisini daha eklediler. Geçtiğimiz haftalarda Doğancıl, Koru Karlık  Belengerme, Hamzapınar ve son olarak da Esenköy yaylarını ziyaret eden Of Road ekibi bu sefer 8 araç ve 25 kişiden oluşan ekiple Taraklı Karagöl yaylasının kar altındaki doyumsuz güzelliğini yerinde yaşadılar.

Yer yer 30 cm yi ulaşan kar kalınlığında 4×4 araçları ile sıkıntı yapmadan ilerleyen macera severler Karagöl yaylasında kar güzelliğinin olmazsa olmazlarından kömürde sucuk yapmayı da ihmal etmediler.

Macerasever ve Of-Road meraklısı Mehmet Dereli; bu bölgeler doğal güzellikleri ile ayrı bir dünya sanki. İlçemizin yaylalarının yazın yeşil deniz gibi olan doğal güzellikleri, kışın kar ile birlikte bir başka güzel oluyor. Bu güzelliği yeni yağan kar ile yerinde görmek istedik. Zaman zaman sıkıntılı anlar yaşasak da yeşil’in beyaz ile birleştiği ortamda çok da güzel anlar geçirdik, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

9017 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle