Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Aralık 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Geyveli Miniklerden Kızılay’a Destek…

geyve-kazimpasa-ilkokulu-kizilaya-ziyare (6)Geyve İlçesi Kazımpaşa İlkokulu öğrencileri, topladıkları yardımları Kızılay İlçe Başkanına teslim etti.

Kazımpaşa İlkokulu 2. sınıf öğrencileri, öğretmenleri Arzu Porikli ile birlikte Kızılay İlçe Başkanlığına gelerek topladıkları yardımları kumbaraları ile birlikte Kızılay İlçe Başkanı Recep Tosun’a teslim etti.

İlçe Kızılay Yön. Kur. Üyesi Sadi Çelik öğrencilere ikramlarda bulundu ve minik konuklarına Kızılay’ın tarihi ile ilgili kısa açıklamalarda bulundu.

Sınıf öğretmeni Arzu Polikli kısa açıklamasında şunları söyledi: “Okulumuzda yapılan Kızılay Haftası Kutlama etkinlikleri ile ilgili kurulan stantlarda bir hafta boyunca toplanan yardımları öğrencilerim ile birlikte Kızılay’ımıza teslim etmekten mutlu oldum. Miniklerin bu yardım etme duyguları beni de çok memnun etti doğrusu.”

Kızılay İlçe Şube Başkanı Recep Tosun konu ile ilgili olarak: “Miniklerin kocaman yürekleri ile yola çıkarak hayata geçirdikleri bu yardımı onurla keyifle teslim aldım. Sağ olsunlar. Onları bu günlere yetiştiren Öğretmen arkadaşıma da çok teşekkür ederim.” Dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

2461 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle