Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Geyveli kadınlar Çalıştay’da buluştu

Geyveli kadınlar Çalıştay’da buluştu

AK Parti Geyve İlçe Kadın Kolları, “Kadın Gözüyle Geyve” adı altında program düzenledi.

Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde düzenlenen programa; İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve Ak Parti kadın kolları başkanı Aynur Gökdemir ile çok sayıda davetli katıldı.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir; Geyve Yöresel ürünler üretim merkezinde gerçekleşen çalıştayda Kadınlar gelecekleri için fikirlerini paylaştı.Hiç bir siyasi görüş ayırt etmeden, ilçemizde yaşayan her meslek grubundan ve ev hanımı olan kadınlarımızla, Geyve’miz için fikirlerimizi paylaştık.

Evlatlarımıza kültürü, tarihi, ekonomisi ve ahlaki değerleri ile yaşayan bir ilçe emanet etmek için bir araya geldik, çalıştayımızda bizlerle birlikte olan katkı sağlayan ,fikirlerini , gönlünü ortaya koyan çok kıymetli Geyveli kadınlarımıza, Geyve Belediye Başkanımız sn. Murat Kaya’ya, il kadın kolları başkanımız sn.Zehra Hatipoğlu na teşekkür ederiz.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1411 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle