Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Nisan 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

Geyveli Çiftçiler Kocaeli Tarım Fuarında

Üreticiler Tarım Fuarında…

Geyve Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen bir program ile, Geyveli üreticiler Kocaeli Tarım Fuarını gezdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde düzenlenen ” Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk, Süt Endüstrisi, Sera, Bahçe, Süs Bitkileri Fuarı ” gezisine katılan üreticilerin ilk durağı Kocaeli’nde yaşayan Geyveli iş adamı Yusuf Pınar’ın ( oğulları Necmi – Savaş – Ali ) sahibi olduğu PINAR Ticaret-PINARLAR Tarım Stantları oldu. Burada bir süre dinlenildi ve ikramlar kabul edildi.

Geziye katılan üreticilerin ikinci durağı YILMAZ Traktör-NewHolland Stantları oldu. Şirket Yönetici Aydın Yılmaz ve Genel Müdür Tuncay Bitirim konukları ile yakından ilgilendi.

Üreticiler, kendi aralarında oluşturdukları guruplar ile fuardaki stantları gezerek yenilikleri inceledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, stantlarda karşılaştığı Geyve Ziraat Odası Başkanı ve üreticiler ile yakından ilgilendi.

Geziye katılan üreticilerin ortak görüşleri şu konu oldu; ” Sanayi kenti olan Kocaeli de bir tarım fuarı düzenleniyor da, Tarım kenti olan Sakarya İlinde neden böyle bir tarım fuarı düzenlenmiyor?”

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

2725 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle