Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Şubat 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Yaşam

GEYVE HOCASINI UNUTMADI!

Anadolu Gençlik Derneği’nin Erbakan Hoca anısına düzenlediği program yoğun ilgi ile karşılandı. Anadolu Gençlik Derneği Temsilcisi şöyle konuştu: “Anadolu Gençlik Derneği, Şubatın son haftasını “Prof.Dr.Necmeddin ERBAKAN haftası” ilan etti. Merhum Başbakan Prof.Dr.Necmeddin ERBAKAN Hocanın vefatının yıldönümü münasebetiyle Türkiye genelinde düzenlediği “Türkiye Hocasını Unutmadı” etkinliği çerçevesinde Geyve’de üzerine düşeni yaptı.

Kur’an tilavetleri ve duaların edildiği programda yaklaşık 1000 kişiye helva ikram edildi. İlginin fazla olması, Geyve halkının Erbakan Hocayı rahmetle andığının bir göstergesidir Çünkü Erbakan Hoca ömrü boyunca Hak bildiği yoldan bir an olsun ayrılmadı. Refah ve huzurun başta Türkiye olmak üzere tüm İslam alemine ulaşması için elinden geleni yaptı. Bizlerde O’nun davasına sahip çıkacağız. Allah cc. kendisinden razı olsun ve makamı cennet olsun.” dedi.

1087 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Erbakan Hocasını Unutmadı.. için 1 yorum

  1. Abdullah AKSU dedi ki:

    Hayatı boyunca, başta Türkiye olmak üzere tüm İslâm Âlemine yaptığı hizmetlerden dolayı Cenâbı Mevla Hocamızdan razı olsun. Allah cc. gani gani rahmet eylesin. Onun açtığı çığırın kıyamete kadar sürmesini nasib eylesin… (Amin)

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle