Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mart 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, üst Haberler

Vip oto Kuaför Açıldı.

Geyve’de oto kuaför sektörüne yeni giren Vip oto Kuaför, İç-dış araç temizliği konusunda hayli iddialı olduklarını “İç-dış yıkamada taban ve koltuk temizliği, detaylı iç temizlik ile mükemmel temizliğe en kısa zamanda, zahmetsizce ve ekonomik olarak ulaşacaksınız” dedi.

Sakarya’nın Geyve ilçesinde hizmete açılan yeni iş yeri Vip Oto Kuaför her türlü otomobil ve markalara özel kuaför hizmeti veriyor.

İşletmeciliğini Murat Sert’in yaptığı ve Saygın halı saha tesisleri karşısında açılan Vip Oto Kuaför’de; köpüklü iç-dış yıkama, motor yıkama, detaylı iç-dış temizlik, sonax, pasta cila, jant temizliği, zift temizleme ve boya koruma hizmeti veriliyor.

Aracını sevenlerin yeni adresi olacağa benzeyen Vip Oto Kuaför ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşabilirsiniz.

Geyve Halkı yeni bir oto yıkamacıya kavuştu. Saygın halı saha tesisleri karşısında hizmete giren VİP oto Kuaför salonu işletmecisi Murat Sert; Amacımız; en iyi bildiğimiz konuda en iyi hizmeti müşteri memnuniyeti ile kaliteli ve güvenilir biçimde vermek, sizin aracınızın dış dünyaya en iyi şekilde yansıtmaktır. Oto yıkamada araçların tüm bakımı yapılacağını kaydederek Tecrübeli ekibimiz ile sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama hizmeti vermeyi ilke edinmiştir”dedi.

Haftanın tüm günleri 08.00 ile 21.00 saatleri arası hizmet verdiklerini ifade eden Murat Sert, aracına önem veren herkesi Vip Oto Kuaför’e davet etti.

Vip Oto Kuaför

Saygın Halı saha Karşısı

0532 760 68 44 / 0545 820 91 27

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3539 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle