Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mart 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Geyve’de Sürücüler Ucuz LPG’ye Akın Ediyor.

3-e -akaryakıt-lpg-indirimi-Geyve’de Akaryakıt sektörünün öncü firmalarından 3-E Grup Akaryakıt istasyonunda LPG’de büyük indirim yapılarak fiyat 1.99 TL’ye düşürüldü. LPG fiyatlarının düşüşü vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.

Geyve ilçesini D-650 Karayoluna bağlayan karayolu üstünde hizmet veren 3-E Grup Petrol Akaryakıt bayii açıldığı günden itibaren Geyvelilerin büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Geyve Alifuatpaşa Mahallesi Parla tepesi arkasında Kaliteli akaryakıtı, hizmeti ve güler yüzlü personeli ile Geyvelilerin büyük teveccühü ve beğenisini kazanan 3-E Grup Akaryakıt Akaryakıt İstasyonu, otogazda inanılmaz bir indirime gitti. İndirimi duyan araç sürücüleri akaryakıt istasyonunda zaman zaman uzun kuyruklar oluşturdu.

Geyve’li sürücülere ucuz LPG sunan 3-E Grup Akaryakıt istasyonu işetmecisi Serdar İlbeyli; Geyve’de akaryakıt istasyonumuz da otogaz’ın şu anda litre fiyatı 1.99 TL’den satılıyor.Kendilerinden LPG alan sürücülerin genelde bu bölge’de LPG fiyatlarının çok yüksek olduğundan yakındıklarını belirterek, “Bizde vatandaşımızın bu yakınmalarını dikkate alarak az kar edip sürücülerimize yardımcı olmak istedik. LPG fiyatlarımız şu an itibari ile 1. 99’dan satılmaktadır. Yapılan bu indirimden dolayı yoğun ilgi görüyoruz, sürücülerimiz teşekkür ediyor. Vatandaşlarımızın talepleri üzerinde çalışmalar yürütüyoruz. Kaliteli yakıtı daha uygun fiyatlara vermek için özen gösteriyoruz. Müşterilerimize daha fazla hizmet etmeye gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2179 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle