Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Haziran 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Geyve’de Öğrencilerin Karne Sevinci

Geyve’de karne törenleri yapıldı.

2016-2017 eğitim-öğretimin sonra ermesi nedeniyle Geyve’deki okullarda karne dağıtım törenleri yapıldı.

Alifuatpaşa İlk ve Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine Kaymakam İlyas Memiş, Cumhuriyet Savcısı Tacettin Aykol, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Okul müdürü Bahatdin Aydemir, İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Doğan ve Kaymakam İlyas Memiş birer konuşma yaptı.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, karne töreninde yaptığı konuşmada; Öğrencilerin uzun bir eğitim öğretim döneminden sonra tatile ayrıldıklarını, tatilde dinlenmek, eğlenmek ve gezip dolaşmalarının tabii hakları olduğunu fakat boş vakitlerini Kuran kurslarında ve kitap okumak gibi faydalı meşguliyetler içerisinde geçirmeleri konusunda tavsiyede bulundu. Eğitim öğretim döneminin ilçemizde genel olarak sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanması dolayısıyla okul müdürleri ve öğretmenlere teşekkür ederek öğretmen ve öğrencilere sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmelerini diledi.

Okuldaki program öğrencilerin yıl sonu gösterileri ve karnelerinin dağıtımı ile sona erdi.

Öğleden sonra Kaymakam İlyas Memiş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Geyve İmam Hatip Ortaokulu’nda 8. sınıfların karne dağıtım programına katılarak öğrencilerin karnelerini verdi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1652 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle