Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Geyve’de LGS ve YKS de Başarı Gösterenler Ödüllendirildi

Sakarya’nın Geyve ilçesinde LGS ve YKS’de başarı gösteren öğrenciler ödüllendirildi

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş İlçedeki okullardan mezun olan, Liselere Giriş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’nda başarı gösteren öğrencileri makamında kabul etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, İstanbul Çapa Fen Lisesini ve Necmettin Erbakan Fen Lisesini kazanan Alifuatpaşa Ortaokulundan mezun Murat Uçar ile Zehra Besen, Cevat Ayhan Fen Lisesini kazanan Osmangazi Ortaokulundan mezun Metehan Parlar ile Geyve Kız İmam Hatip Ortaokulundan mezun Betül Kaptan, YKS’den yüksek puan alan Geyve Anadolu Lisesinden mezun İremnur Kozcaz ile Hilal Karadağ, Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun Muhammet Ali Çalık, okul müdürleri ve öğrencilerin aileleri hazır bulundu.

Öğrencilerin tercih edecekleri bölümler ve gelecekte hangi meslek dalında kariyer yapacakları hakkında bilgi alan Kaymakamımız, öğrencileri, okul müdürlerini ve ailelerini tebrik etti.

Kaymakam İlyas Memiş, öğrencileri altın ve kitapla ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1479 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle