Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve’de Konvoylu Kutlama..

KONVOYLU KUTLAMA

Geyve’de Yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakının adayı Murat Kaya’nın % 53.4 lük oy oranıyla 3. Dönem Belediye Başkanı seçilmesiyle ittifakı destekleyenler ilçede konvoy düzenledi.

Geyve Belediye Başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti’li Murat Kaya’nın yeniden kazanmasının ardından vatandaşlar araçlarıyla konvoy oluşturdu, meşaleler yaktı.Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan partililer, AK Parti’nin seçim müziği eşliğinde “Recep Tayyip Erdoğan” ve “Başkan Murat ” şeklinde slogan attı.

Programda, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir’de teşekkür konuşması yaptı.

İlçeye yeniden hizmet sunacak olmanın heyecanını yaşadığını belirten Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, kamuoyu ile paylaştığı projelerini vakit kaybetmeden hayata geçirmeye başlayacaklarını kaydetti.

En başından beri kazanacaklarına inandıklarını dile getirerek herkese teşekkür eden Başkan Kaya; “Kampanya süresince hep seviyeli olmaya çalıştık. Muhalefetin tüm karalamalarına, yalanlarına, iftiralarına karşı yine bu necip milletimiz tercihini hizmetten yana kullandı.Yola çıkarken “Sevdanın Adı Geyve”, “Geyve’ de Huzura ve Hizmete Devam” demiştik.Bu düstur ile beş yıl daha ilçemize hizmet etmeye, milletin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.Bugünden itibaren ben sadece Cumhur İttifakı’nın değil bütün Geyveli hemşehrilerimin başkanıyım.Her zaman olduğu gibi rozetimizi çıkarıp ilçeme hizmet için çalışmalarımı sürdüreceğim.Geyveli hemşehrilerime huzurun ve hizmetlerin sürmesi için verdikleri destek içim çok teşekkür ederim. Yolumuz açık olsun,
Allah yar ve yardımcımız olsun.

Vatandaşlar daha sonra konvoya katılarak, kent merkezinde araçlarla tur attı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1327 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle